İSTANBUL ULTRA-NAKLİYAT

HAKKIMIZDA MİSYON & VİZYON

İstanbul Nakliyat ve Taşımacılık piyasasında orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni sistem ve modeller ile teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek Nakliyat sektörünün çağdaş seviyeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan ULTRA-NAKLİYAT, kuruluşundan beri yaygın profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve piyasası geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Nakliyat aleminde saygın bir yer edinmiştir.

ULTRA-NAKLİYAT sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni istekleri yakından takip eden firma idaresi, kuvvetli idari ve mali birikimi ile sektörde lider firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük hedefler doğrultusunda en iyi hizmetleri yaşama geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren İstanbul'un her bölgesinde; lider, nitelikli, yenilikçi çoğu çalışmalara imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri saatinde ve beklenilen nitelik seviyelerinin üstünde tamamlayarak piyasasında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan ULTRA-NAKLİYAT günümüz mevkisine gelmesinde, personelinin tecrübe ve profesyonelliği ile idare kadrosunun geliştirmiş bulunduğu strateji ve organizasyon başarısı etkili olmuştur.

ULTRA-NAKLİYAT ailesi olarak bütün taahhüt ve çağdaş idare teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, niteliği belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek çalışmalarını saatinde tamamlamayı asli görevi olarak benimsemektedir.

SAYGILARIMIZLA,

ULTRA-NAKLİYAT

BÜYÜK-KÜÇÜK NAKLİYAT İŞLERİ